+370 614 54463
info@bakompanija.lt

Apie mus


UAB “Bankroto administratorių kompanija” įkurta 2009 m. rugpjūčio 10 d.. 2009 m. rugsėjo 7 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerija išdavė įmonei leidimą teikti bankroto administravimo paslaugas (leidimo Nr. 154). Bendrovėje dirba didelę patirtį bankroto administravimo srityje turintys, profesionalūs bankroto administratoriai.

 

UAB “Bankroto administratorių kompanija” tikslai – užtikrinti įsiskolinimų klientams atgavimą, bankrutuojančios bendrovės turto apskaitą, įsiskolinimų išieškojimus tiek bendra, tiek teismine tvarka, sumažinti dėl skolų atsiradusius klientų nuostolius.

 

Dažnai nepatyrusiam vadovui bankroto perspektyva sukelia daugybę klausimų, ši procedūra yra nežinoma ir paini, todėl vadovas delsia kreiptis į bankroto administratorių, manydamas, kad tai yra brangu ir pernelyg sudėtinga, taip palikdamas bankroto procedūrą savieigai. Tačiau kreipdamiesi į UAB „Bankroto administratorių kompaniją“ įsitikinsite, jog kreiptis į profesionalų bankroto administratorių yra tikrai naudingiau ir pigiau, nei tiesiog nuleisti rankas ir neieškoti jokio problemos sprendimo. Mes padėsime sutaupyti Jūsų lėšas ir visuomet pasiūlysime tinkamiausią problemos sprendimą.

 

UAB „Bankroto administratorių kompanija“ partneriai – patyrę teisininkai, advokatai, finansininkai.

Visos teisės saugomos © 2013 bakompanija.lt